Miłe moje miasto

Film zrealizowano w ramach programu eTwinning z projektu "МИЛЫЙ МОЙ ГОРОД", w którym brali udział uczniowie kl 1a i 2a.

интересная встреча!

Состоялась очень интересная встреча между студентами из гимназии №120 г. Варшаве и СОШ №1 им. И. Гасанова г.Исмаиллы.

Miniatura video

WARSZAWA- AZERBEJDŻAN - wideookonferencja.

W ramach programu eTwinning -11 maja odbyło się ciekawe spotkanie (na Skype) uczniów kl 3a naszej szkoły i kl 8a z Azerbejdżanu- СОШ №1 им. И. Гасанова г.Исмаиллы из АЗЕРБАЙДЖАНА. Podczas wideokonferencji uczniowie opowiadali o sobie, swoich zainteresowaniach, sposobie spędzania czasu wolnego. Uczniowie z Azerbejdżanu pokazali nam prezentację i opowiedzieli o swoim mieście.

Miniatura video

Tu wszędzie jest moja ojczyzna.

Z okazji obchodów rocznicy Święta 3 MAJA,uczniowie gimnazjum zaprezentowali recytację pięknych wierszy polskich autorów. Recytacja poprzedzona była refleksją na temat, czym jest patriotyzm, jak w dzisiejszych czasach być patriotą.