4. G 118

GRATULUJEMY!!!

Pod koniec września na terenie Gimnazjum nr 119 im. marsz.  Józefa Piłsudskiego odbyły się dzielnicowe rozgrywki w piłkę nożną dziewcząt.

Do rywalizacji zgłosiły się tylko dwie szkoły-Gimnazjum 120 i Gimnazjum 119.

Punktualnie o godzinie 12:00 na boisko weszły obie drużyny i rozpoczął się emocjonujący mecz!

Pierwszą bramkę strzeliła Nasza zawodniczka- Julia Zając (2c)

Jednak nie czekaliśmy zbyt długo na rewanż-chwilę później piłkę z bramki wyciągała Natalia Rogala (1b)

I takim oto sposobem pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej połowie obie drużyny mocno naciskały na bramki, jednak nie udało się trafić gola.

Po remisie przyszedł czas na dogrywkę. Dziewczyny walczyły do końca  atakując bramkę przeciwniczek, niestety bezbramkowo.

Po dogrywce czekały Nas rzuty karne, w których zawodniczki z Gimnazjum 119 okazały się lepsze.

Na brawa zasługuje cała Nasza  drużyna, dziewczyny zagrały bardzo dobry, wyrównany pojedynek. GRATULUJEMY!!!